Nasza firma powstała w roku 1995. Znajdujemy się w Głogowie przy ulicy Saturna 37. Od samego początku główny nacisk kładliśmy na rowery lepszej klasy. Współpracujemy z firmami rowerowymi różnych znanych marek. Od samego początku działalności posiadamy serwis rowerowy. Naprawiamy wszystkie typy rowerów. Specjalizujemy się między innymi w naprawach , hamulców hydraulicznych, centrowaniu kół, montażu rowerów (od podstaw, na zamówienie).

Krótka historia:Rowery stały się moją pasją dawno temu, począwszy od udoskonalania pierwszego wymarzonego roweru, udziału w wyścigach i jeździe w celach turystycznych.Zamiłowaniem do jednośladów
oraz zdobytą wiedzę praktyczną postanowiłem wykorzystać pomagając Państwu w wyborze odpowiedniego roweru. Pasją tą, zaraziłem moich rodziców, dzięki którym w 1995 roku powstał nasz sklep.
wykorzystać pomagając Państwu w wyborze odpowiedniego roweru. Pasją tą, zaraziłem moich rodziców, dzięki którym w 1995 roku powstał nasz sklep.
W roku 2004 firma zmieniła nazwę na MTB-HERON. Stałem się także jedynym właścicielem sklepu.
Każdy klient jest dla mnie tak samo ważny. Do każdego podchodzę bardzo indywidualnie biorąc pod uwagę jego potrzeby i możliwości.
Jeśli ktoś z Państwa ma jakieś uwagi lub pomysły, proszę pisać na adres:

r@heron.pl

Na każdy mail postaram się odpowiedzieć.
Początkujących cyklistów zapraszam do działu "WAŻNE". Znajdziecie tam Państwo cenne wskazówki dotyczące doboru roweru oraz innych akcesoriów.

Od 22.12.2014 jesteśmy na nowym miejscu, ul. Saturna 37

Sklep czynny:

Poniedziałek-Piątek od 10:00 do 18:00

Sobota od 10:00-14:00